U okviru operativne akcije "Čistač", operativci novosadske kriminalističke policije uhapsili su državljanina Bosne i Hercegovine S. N. (26), zbog sumnje da je neovlašćeno trgovao narkoticima.
Pregledom njegovog automobila, pronađeno je dvadeset paketića marihuane i još jedan sa amfetaminom. Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati i on biće doveden na saslušanje nadležnom javnom tužiocu, saopštila je danas policijska uprava.U istoj akciji, inspektori kriminalističke policije i pripadnici žandarmerije pronašli su narkotike kod još dvojice Novosađana. Pregledom osumnjičenih i "mercedesa“ u kome su zatečeni, zatečene su različite vrste praha za koje se sumnja da su amfetamin i kokain, kao i biljna materija za koju se pretpostavlja da je marihuana.
Protiv jednog osumnjičenog biće podneta krivična prijava za neovlašćenu prodaju, a protiv drugog za neovlašćeno držanje opojnih droga, u redovnom postupku, dodaje se u saopštenju.
http://www.mojnovisad.com/vesti/nastavak-akcije-cistac-zaplenjen-sirok-asortiman-narkotika-id8444.html

Нема коментара:
Постави коментар