недеља, 2. август 2015.

Najiskrenije čestitke našim osvajačima medalja na Specijalnoj Olimpijadi

Predsednik srpske Vlade Aleksandar Vučić čestitao je našim specijalnim olimpijcima uspehe na Igrama u
Los Anđelesu.
"Najiskrenije čestitam svim takmičarima Srbije koji su na Specijalnoj olimpijadi u Los Anđelesu osvojili medalje!", napisao je Vučić na Tviteru.
 
Sportisti okupljeni u Specijalnu Olimpijadu Srbije osvojili su čak 17 medalja u "gradu anđela".


http://sport.blic.rs/Ostali-sportovi//276756/Vucic-Najiskrenije-cestitke-nasim-osvajacima-medalja-na-Specijalnoj-Olimpijadi

Нема коментара: