Predsednik srpske Vlade Aleksandar Vučić čestitao je našim
specijalnim olimpijcima uspehe na Igrama u
Најискреније честитам свим такмичарима Србије који су на
Специјалној олимпијади у Лос Анђелесу освојили медаље! @LA2015 @SpecialOlympics
— Александар
Вучић (@SerbianPM) August 2,
2015
"Najiskrenije čestitam svim takmičarima Srbije koji su na Specijalnoj
olimpijadi u Los Anđelesu osvojili medalje!", napisao je Vučić na Tviteru. Sportisti okupljeni u Specijalnu Olimpijadu Srbije osvojili su čak 17 medalja u "gradu anđela".
http://sport.blic.rs/Ostali-sportovi//276756/Vucic-Najiskrenije-cestitke-nasim-osvajacima-medalja-na-Specijalnoj-Olimpijadi
Нема коментара:
Постави коментар