Форензичка испитивања о наводним нерегуларностима игре на срећу Лото биће завршена највероватније до уторка или среде, изјавио је данас министар унутрашњих послова Небојша Стефановић.
"Што се тиче Лотоа, ми смо завршили већи део посла, остао је још један део форензичких испитивања и то ћемо, верујем завршити до уторка или среде", рекао је Стефановић новинарима на Ади Циганлији где је одржана прва показна вежба Првог ронилачког центра Жандармерије.
Он је додао де ће након тога налази бити предати Вишем Тужилаштву у Београду.
У наредене две седмице више о истрази утакмица
Наредне седмице биће испитани председници фудбалских клубова, као и поједини играчи, изјавио је Стефановић поводом истраге о нергуларности више утакмица фудбалског првенства у Србији. "Биће саслушани сви председници клубова, као и поједини играчи који су везани за утакмице које су спорне. Видећемо која све лица ће нам бити потребна и очекујем да ћемо у наредне две недеље имати више детаља везних за ту истрагу", рекао је Стефановић.
Он је подсетио да је прошле недеље прегледана документација као и да су обављени разговори са председницима заједнице прволигаша и Фудбалског савеза Србије.
(Танјуг)
http://www.dnevnik.rs/hronika/policija-zavrsila-najveci-deo-posla-oko-lotoa
Нема коментара:
Постави коментар