петак, 9. јануар 2015.

ЧЕСТИТКА СРПСКОМ НАРОДУ И ДРЖАВНОМ РУКОВОДСТВУ РС

Из свег срца српском народу и државном руководству Српске честитам Дан Републике Српске и њену крсну славу Свети Стефан.


Празник посебно желим да честитам борцима који су бранили српски народ и Републику Српску.

Са тугом и дубоким поштовањем данас се сећамо више од 20.000 погинулих бораца који су дали животе за слободу и опстанак српског народа. Њихова жртва је обавеза за све нас и у овим тешким временима када Републику Српску поново угрожавају и на њу насрћу.

Очување Републике Српске је од виталног интереса за све Србе и све снаге треба да усмеримо на њено јачање, као и оснаживање политичких, економских, културних и свих других веза Србије и Српске.

Нек нам живе Србија и Српска!

http://dss.rs/cestitka-srpskom-narodu-i-drzavnom-rukovodstvu-rs/

Нема коментара: