петак, 9. јануар 2015.

Đaci, učite bez obzira na štrajk

Ministar prosvete Srđan Verbić poručio je đacima da moraju učiti bez obzira na to što prosvetni radnici protestuju.

Verbić očekuje da će kroz novu rundu pregovora sa čelnicima sindikata biti postignuto rešenje za štrajkačke zahteve.

"Mora da se zagreje stolica, mora da se uči, bez obzira kakva bila situacija u školama", rekao je Verbić i za subotu najavio novi sastanak sa sindikatima.
Verbić je ponovio da direktor škole vodi računa o nadoknadi izgubljenih časova tokom štrajka.

http://rs.n1info.com/a26225/Vesti/Verbic-Djaci-ucite-bez-obzira-na-strajk.html

Нема коментара: