Predsednik Demokratske stranke Bojan Pajtić saopštio je svojim članovima u Leskovcu da moraju da krenu u kampanju od vrata do vrata, kao što su to čini devedesetih godina.
Po njegovim rečima, za Demokratsku stranku u vreme današnje cenzure i autocenzure nema prostora u domaćim medijima te im je preostalo da se sa građanima suočavaju oči u oči.
http://www.juznevesti.com/Politika/Pajtic-U-medijima-nas-nema-krecemo-od-vrata-do-vrata.sr.html
Po njegovim rečima, za Demokratsku stranku u vreme današnje cenzure i autocenzure nema prostora u domaćim medijima te im je preostalo da se sa građanima suočavaju oči u oči.
I pored velikog medijskog mraka, demokrate uspevaju da u svoje okrilje dovode nove članove. Posle dve godine satanizacije DS-a, ova stranka uspeva da učlani po desetak novih članova nedeljno. Samo danas u Leskovcu je primljeno dvadesetak novih članova - istakao je Pajtić i lično uručio članske karte novim članovima.U Demokratskoj stranci su najavljeni i novi unutarstranački izbori.
Oni su raspisani na svim nivoima, a akcenat je stavljen na lokalne, jer je veliki broj povereništava u Srbiji, kakav je slučaj i u Leskovcu - rekao je Goran Ćirić, predsednik Izvršnog odbora DS-a.Nakon podnete ostavke na mesto narodnog poslanika, o razlozima svog čina prvi put je progovorio i doktor Miodrag Stojković.
Uradio sam to iz logičnih razloga. Rastrzan sam poslom između Leskovca, Beograda i Kragujevca. Jednostavno nisam sve mogao da postignem, a moj posao ne može da trpi. Meni je jako bitna bolnica u Leskovcu. Mi izumiremo. Iako malo mogu da doprinesem tome da se to promeni, ja to smatram svojom životnom misijom - rekao je dr Stojković.Demokrate podsećaju da svi zainteresovani Leskovčani mogu da potpišu njihovu peticiju protiv smanjenja penzija i plata u javnom sektoru, i to radnim danima u prostorijama Gradskog odbora stranke, a subotom na štandu na platou ispred Robne kuće.
http://www.juznevesti.com/Politika/Pajtic-U-medijima-nas-nema-krecemo-od-vrata-do-vrata.sr.html

Нема коментара:
Постави коментар