Lider Pokreta “Dosta je bilo” i bivši ministar privrede Saša Radulović održaće u Nišu tribinu na temu zašto je smanjenje plata i penzija loš potez i koji su drugi načini za izlazak iz krize.
U četvrtak, 20. novembra u 19 sati u sali Simfonijskog orkestra Pokret “Dosta je bilo” organizuje tribinu na temu “Ne damo penzije parazitima - Dosta je bilo”.
Radulović od uvođenja mera štednje kritikuje odluku Vlade Srbije da smanji penzije, a na sajtu pokreta koji on predvodi moguće je potpisati i peticiju protiv smanjenja penzija.
Takođe, ovaj pokret nudi i pravnu pomoć penzionerima u "odbrani penzija od parazita”.
O svemu ovome, ali i o mehanizmima uštede bez smanjenja plata i penzija, biće reči na tribini koja je planirana za četvrtak.
http://www.juznevesti.com/Politika/Radulovic-u-Nisu.sr.html
U četvrtak, 20. novembra u 19 sati u sali Simfonijskog orkestra Pokret “Dosta je bilo” organizuje tribinu na temu “Ne damo penzije parazitima - Dosta je bilo”.
Radulović od uvođenja mera štednje kritikuje odluku Vlade Srbije da smanji penzije, a na sajtu pokreta koji on predvodi moguće je potpisati i peticiju protiv smanjenja penzija.
Takođe, ovaj pokret nudi i pravnu pomoć penzionerima u "odbrani penzija od parazita”.
O svemu ovome, ali i o mehanizmima uštede bez smanjenja plata i penzija, biće reči na tribini koja je planirana za četvrtak.
http://www.juznevesti.com/Politika/Radulovic-u-Nisu.sr.html

Нема коментара:
Постави коментар