петак, 11. март 2016.

Divljački nasrtaj SNS-a na naše bilborde

Srpska radikalna stranka optužila je gradsku vlast u Novom Sadu predvođenu SNS-om za "divljački nasrtaj" na bilborde radikala u glavnom gradu Vojvodine.
"Naprednjaci i njihova bratija juče rano ujutru su hitno izdali nenormalnu i bahatu direktivu, da u srpskoj Atini ne sme da osvane ni jedan bilbord sa likom predsednika Srpske radikalne stranke Vojislava Šešelja", naveli su radikali u saopštenju.
Pozvali su gradsku vlast da smesta prekine sa tom "suludom akcijom" i dodali da su spremni da fizički brane bilborde sa Šešeljevim likom.


http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/2537/Izbori+2016/2241377/SRS%3A+Divlja%C4%8Dki+nasrtaj+SNS-a+na+na%C5%A1e+bilborde.html

Нема коментара: