Zbog sumnje da je suprugu obolele pacijentkinje tražio novac, jagodinaska policija uhapsila lekara J. M. (56), specijalistu onkologije.
Kako je navedeno u saopštenju MUP-a, osumnjičeni se tereti da je od oštećenog iz Ćuprije zahtevao i primio novac u iznosu od 5.000 dinara, kako bi njegovoj supruzi, oboleloj od raka, izdao lekarski uput radi prevoza sanitetskim vozilom i daljeg lečenja u Beogradu, prenosi Tanjug.
J. M. je uhapšen u nastavku akcije suzbijanja korupcije po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Jagodini, dodaje se u saopštenju.
http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/135/Hronika/1999504/Uhap%C5%A1en+lekar+zbog+sumnje+da+je+primio+mito.html
Нема коментара:
Постави коментар