четвртак, 6. август 2015.

Uhapšen lekar zbog sumnje da je primio mito

Zbog sumnje da je suprugu obolele pacijentkinje tražio novac, jagodinaska policija uhapsila lekara J. M.
(56), specijalistu onkologije.
Kako je navedeno u saopštenju MUP-a, osumnjičeni se tereti da je od oštećenog iz Ćuprije zahtevao i primio novac u iznosu od 5.000 dinara, kako bi njegovoj supruzi, oboleloj od raka, izdao lekarski uput radi prevoza sanitetskim vozilom i daljeg lečenja u Beogradu, prenosi Tanjug.
J. M. je uhapšen u nastavku akcije suzbijanja korupcije po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Jagodini, dodaje se u saopštenju.

http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/135/Hronika/1999504/Uhap%C5%A1en+lekar+zbog+sumnje+da+je+primio+mito.html

Нема коментара: