четвртак, 6. август 2015.

Uhapšen dok je brao kanabis

KOVILOVO - Beogradska policija uhapsila je A.K. (35) iz Beograda dok je u ataru u Kovilovu brao kanabis.
Kako se navodi u saopštenju Ministarstva unutrašnjih poslova Srbije policija je tom prilikom otkrila zasad kanabisa od 350 stabljika i zaplenila 160 kilograma sirove biljke.

On je zatečen prilikom branja kanabisa, a kod njega su nađena tri džaka sa tek ubranom biljkom i pribor za branje.

Policija još traga za dvadesetogodišnjakom, za koga se sumnja da je zajedno sa A. K. učestvovao u uzgoju i prodaji.

Osumnjičeni se tereti da je izvršio krivično delo nedozvoljena proizvodnja i stavljenje u promet opojnih droga. 

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/hronika/aktuelno.291.html:561203-Uhapsen-dok-je-brao-kanabis

Нема коментара: