Obični građani, koji su se juče okupili povodom obeležavanja Dana sećanja na “Oluju” u Sremskoj Rači, nisu bili baš toliko obični. Kako Teleprompter.rs saznaje, većina okupljenih građana “potajno je nosila” dres Srpske napredne stranke ispod obične garderobe.
Članovi Srpske napredne stranke prerušeni u obične građane pomno su slušali reči velikog Aleksandra Vučića u Sremskoj Rači povodom obeležavanja Dana sećanja na “Oluju”.
Prema saznanjima portala Teleprompter.rs, samo iz Bele Crkve juče su krenula dva prepuna autobusa sa članovima Srpske napredne stranke ka Sremnskoj Rači.
Pančevački naprednjaci su takođe autobusima dopremljeni u Sremsku Raču.
Naprednjački aktivisti, pa čak i funkcioneri, zauzimali su prve redove, a neki su završili i na naslovnim stranama dnevnih novina. Na današnjoj naslovnoj strani “Večernjih novosti” objavljena je fotografija na kojoj se vidi Laslo Horti, odbornik Srpske napredne stranke u Skupštini Opštine Bela Crkva.
Horti je, inače, ranije bio član Palmine Jedinstvene Srbije, ali je kasnije preleteo u SNS.
Može li Vučić da organizuje makar jedan skup na državnom nivou, a da ne namešta statiste? Da li je ovo samo dokaz da Aleksandar Vučić uopšte nema toliku podršku naroda?
http://www.teleprompter.rs/naprednjaci-glumili-obicne-gradana-na-obelezavanju-godisnjice-oluje-foto.html
Članovi Srpske napredne stranke prerušeni u obične građane pomno su slušali reči velikog Aleksandra Vučića u Sremskoj Rači povodom obeležavanja Dana sećanja na “Oluju”.
Prema saznanjima portala Teleprompter.rs, samo iz Bele Crkve juče su krenula dva prepuna autobusa sa članovima Srpske napredne stranke ka Sremnskoj Rači.
Pančevački naprednjaci su takođe autobusima dopremljeni u Sremsku Raču.
Naprednjački aktivisti, pa čak i funkcioneri, zauzimali su prve redove, a neki su završili i na naslovnim stranama dnevnih novina. Na današnjoj naslovnoj strani “Večernjih novosti” objavljena je fotografija na kojoj se vidi Laslo Horti, odbornik Srpske napredne stranke u Skupštini Opštine Bela Crkva.
Horti je, inače, ranije bio član Palmine Jedinstvene Srbije, ali je kasnije preleteo u SNS.
Može li Vučić da organizuje makar jedan skup na državnom nivou, a da ne namešta statiste? Da li je ovo samo dokaz da Aleksandar Vučić uopšte nema toliku podršku naroda?
http://www.teleprompter.rs/naprednjaci-glumili-obicne-gradana-na-obelezavanju-godisnjice-oluje-foto.html



Нема коментара:
Постави коментар