Aleksandar Vučić je u emisiji na TV “Prva” priznao koja mu je to najveća greška.Pored svih laži, neisunjenih obećanja, grešaka iz prošlosti, sadašnjosti i onih u budućnosti Vučić “priznaje” da mu je najveća greška to što Srbija nije dala koncesiju za svoje puteve kao Hrvatska.
Da, dobro ste pročitali. Njegova najveća greška je što nešto nije uradio. Da situacije bude još interesantnije, ko garantuje da bi to i uspeo da uradi i da je preduhitrio Hrvatsku.
Kako jadan kaže, noćima ne može da spava zbog ove nesuđene “noćne more”.
“Ja bih sebe sad razapeo zbog toga što sam pogrešio, što nisam izračunao i što sam bio glup da to ne uradim. Hrvati su ušli u to da daju koncesiju za svoje puteve, uzeće na tome dve milijarde, biće im održavanje puteva bolje nego što je danas.”
On je rekao da je pogrešio što je Hrvatskoj, kako je rekao, “dao prednost po tom pitanju”.
“Tamo je ušao Goldman saks, i to je strateška greška koju ne mogu sebi da oprostim. Ja zbog toga noćima nisam spavao.” Upitan da li je to njegova ili greška njegovih ministara, Vučić je ocenio da je greška strateška i da je zbog toga on odgovoran. Jednostavno nemamo dovoljno prostora, niti vremena da nabrojimo sve Vučićeve kardinalne greške koje su se realizovale u realnosti i koje su izazvale kobne posledice po sve građane Srbije!
http://www.teleprompter.rs/vrhunac-bahatosti-vucic-smatra-da-mu-je-ovo-najveca-greska-u-zivotu.html
Нема коментара:
Постави коментар