Princ Aleksandar Karađorđević poželeo je građanima Srbije i Republike Srpske srećnu Novu godinu i predstojeće Božične praznike i poručio im da budu optimisti u 2015.
"Poštovani građani Srbije i Republike Srpske, mojoj porodici i meni veliko je zadovoljstvo da vam poželimo srećnu Novu godinu i predstojeće Božićne praznike. U novoj, 2015. godini treba da budemo optimisti, ako svi radimo zajedno za našu zemlju, za svakog našeg čoveka i za budućnost naše dece.
Ništa nije važnije od toga", rekao je princ Aleksandar.
Princ Aleksandar je u ime svoje porodica poželeo građanim "svaki uspeh u Novoj godini, dobro zdravlje i sreću".
"Mir Božji – Hristos se rodi", poručio je princ Aleksandar.
U Belom dvoru danas je održan i tradicionalni Božićni prijem za 1.200 mališana iz domova za nezbrinutu decu i decu iz socijalno ugroženih kategorija iz Srbije i Republike Srpske.
Princ Aleksandar i princeza Katarina su mališanima podelili poklone koje je obezbedila fondacija princeze Katarine.
http://akter.co.rs/27-drutvo/114594-u-novoj-godini-optimisti.html
"Poštovani građani Srbije i Republike Srpske, mojoj porodici i meni veliko je zadovoljstvo da vam poželimo srećnu Novu godinu i predstojeće Božićne praznike. U novoj, 2015. godini treba da budemo optimisti, ako svi radimo zajedno za našu zemlju, za svakog našeg čoveka i za budućnost naše dece.
Ništa nije važnije od toga", rekao je princ Aleksandar.
Princ Aleksandar je u ime svoje porodica poželeo građanim "svaki uspeh u Novoj godini, dobro zdravlje i sreću".
"Mir Božji – Hristos se rodi", poručio je princ Aleksandar.
U Belom dvoru danas je održan i tradicionalni Božićni prijem za 1.200 mališana iz domova za nezbrinutu decu i decu iz socijalno ugroženih kategorija iz Srbije i Republike Srpske.
Princ Aleksandar i princeza Katarina su mališanima podelili poklone koje je obezbedila fondacija princeze Katarine.
http://akter.co.rs/27-drutvo/114594-u-novoj-godini-optimisti.html
Нема коментара:
Постави коментар