On je u izjavi Tanjugu kazao da postoji snažna svest među članicama EU da
Srbija mora da ide putem ka EU.
Istovremeno je rekao da Srbija ima još puno toga da učini, ali i sami Evropljani.
S tim u vezi je ukazao da se mora poboljšati ekonomska situacija, i pre svega smanjiti visoka stopa nezaposlenosti mladih.
"Želeo bih da Srbija iskoristi još više mogućnosti dunavske saradnje", poručio je Busek najavivši da će o tome uskoro razgovarati sa premijerom Vučićem.
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/530553/Busek-Srbija-sa-Vucicem-napredovala-na-putu-ka-EU
Istovremeno je rekao da Srbija ima još puno toga da učini, ali i sami Evropljani.
S tim u vezi je ukazao da se mora poboljšati ekonomska situacija, i pre svega smanjiti visoka stopa nezaposlenosti mladih.
"Želeo bih da Srbija iskoristi još više mogućnosti dunavske saradnje", poručio je Busek najavivši da će o tome uskoro razgovarati sa premijerom Vučićem.
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/530553/Busek-Srbija-sa-Vucicem-napredovala-na-putu-ka-EU

Нема коментара:
Постави коментар