понедељак, 5. јануар 2015.

SNS VLADA NASILJEM

Gostujući u emisiji „Oko“ na RTS-u, Aleksandar Vučić je nastavio teror nad poslanicima opozicije i otvoreno pokazao mržnju prema svim političkim protivnicima. Verbalno nasilje je nastavio prozivajući narodne poslanike, pre svega predsednika Nove stranke Zorana Živkovića, pretećim i uvređujućim tonom, nedoličnim za premijera jedne države.

Nasilje koje pokazuju Aleksandar Vučić i njegovi politički poslušnici ne završava se na verbalnom nivou. Jedan od najsvežijih primera je fizičko nasilje kojem su pribegli članovi SNS-a u Mionici, kada je član Demokratske stranke brutalno pretučen.

Očigledno je da vladajuća većina, od predsednika Vlade do poslednjeg člana, nasilje koristi kao metod vladanja, unoseći u Srbiju atmosferu linča i straha.

Ovakvo ponašanje naprednjaka i njihovih koalicionih partnera na vlasti neće sprečiti poslanike i članove Nove stranke da se bore za demokratizaciju Srbije. Nova stranka će svim legitimnim metodama sprečavati povratak mračnih devedesetih, kada su Srbijom vladali učitelji današnjih vlastodržaca.

Svim građanima želimo bolju 2015. godinu i Srbiju koju će voditi nova demokratska i proevropska vlada.

http://www.novastranka.rs/vesti/sns-vlada-nasiljem

Нема коментара: