Demokratska stranka Srbije (DSS), Pokret Dveri i grupa intelektualaca potpisać
sutra Božićni proglas, kao simbolični početak zajedničkog političkog delovanja
novog opozicionog saveza.
Na sajtu DSS navodi se da je reč o programskoj deklaraciji koja će sadržati principe za početak zajedničkog političkog delovanja.
Među potpisnicima deklaracije navode se i akademik Kosta Čavoški i politički analitičar Đorđe Vukadinović.
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/524844/DSS-i-Dveri-potpisuju-proglas-o-zajednickom-delovanju
Na sajtu DSS navodi se da je reč o programskoj deklaraciji koja će sadržati principe za početak zajedničkog političkog delovanja.
Među potpisnicima deklaracije navode se i akademik Kosta Čavoški i politički analitičar Đorđe Vukadinović.
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/524844/DSS-i-Dveri-potpisuju-proglas-o-zajednickom-delovanju

1 коментар:
ДСС И ДВЕРИ + СВИ КОЈИ ВОЛЕ СРБИЈУ - ПАТРИОТСКИ БЛОК
ОПОЗИЦИОНА СРБИЈА == ПАТРИОТСКИ БЛОК
БУДИТЕ КОХЕЗИОНИ А НЕ КОЛИЗИОНИ ФАКТОР...
КООПЕРАТИВНИ КОНСТРУКТИВНИ СА ВЛАСТИ...
ДОБРО ЗА СРБИЈУ, ДОБРО ЗА НАРОД, ДОБРО ЗА ВАС...
ИСПРАВАН ПУТ – НАРОД ЋЕ ПРЕПОЗНАТИ НАРОД ЋЕ НАГРАДИТИ...!!!
Постави коментар