Redakciji Teleprompter.rs javio se cenzurisani Deda Mraz koji je ove godine posetio Vladu Srbije i poručio im: “Bando, ukrali ste deci poklone”.
Deda Mraz posetio Vladu Srbije i niko od zvaničnih medija o tome da nas izvesti. Kakva cenzura. Naime, Deda Mraz je početkom januara posetio Vladu Srbije sa transparentom na kojem piše “Bando, ukrali ste deci poklone”. Interesantno je to što je premijer Aleksandar Vučić, prema pisanju medija, bio u zgradi Vlade odmah posle novogodišnje proslave, ali Deda Mraza nije pozvao u zgradu na čaj da se ugreje.
Poslušajte šta je Deda Mraz poručio građanima i vlastodržcima.
http://www.teleprompter.rs/cenzurisani-deda-mraz-ispred-vlade-bando-ukrali-ste-deci-poklone-video.html
Нема коментара:
Постави коментар