уторак, 18. новембар 2014.

Starleta prerušena u ministarku za evrointegracije

Ministarka bez portfelja zadužena za evrointegracije, Jadranka Joksimović, svojim načinom odevanja više podseća na splavarsku starletu nego na ministarku. 


Ministarka za evrointegracije, Jadranka Joksimović, svojim načinom odevanja više lični na splavarsku starletu nego na ozbiljnu ministarku. Sudeći po njenom načinu odevanja, čini se da više obraća pažnju na to kako će da osvoji poglede muškog pola, nego na to šta zapravo
govori i koga i šta predstavlja.


O Joksimovićki se u medijima veoma malo piše i govori jer je njena funkcija, čini se, više simbolična, a njene izjave prazne, prepune anglicizama i besmislenih konstatacija.
Međutim, kako će Joksimovićka da dospe u centar pažnje? Ne sigurno stasom i glasom, već provokativnim načinom oblačenja.


Na društvenim mrežama je nedavno kružila fotografija njenog “stajlinga” prilikom gostovanja u jutarnjem programu “Pinka”. Ministarka bez portfelja postala je ministarka bez suknje.



Kakvu je poruku ministarka želela da pošalje sa “striperskim” čarapama, to samo ona zna. Gledaoci jutarnjeg programa ostali su bez teksta kada su otkrili ko ustvari predstavlja Srbiju
u Evropskoj uniji.

Sudeći po ovim fotografijama, Jadranka Joksimović je trebalo pre da dobije fotelju na “Pinku” ili Grandu, nego u Vladi Srbije.

Ko nas shvata ozbiljno?



U svakom slučaju, napredno!


















 

http://www.teleprompter.rs/jadranka-joksimovic-starleta-prerusena-u-ministarku-za-evrointegracije-foto.html

Нема коментара: