![]() |
| SDS u Vranju: Slogan: "Mi možemo više!" |
Socijaldemokratska stranka (SDS) u Vranju sa Novom godinom počela je i izbornu kampanju, za izbore „ma kad se oni padnu“.
Igor Andonov, šef odbora Tadićevih pristalica u Vranju, očekuje da će lokalnih izbora biti već 2015. godine, ali se SDS za njih sprema bez obzira da li će oni biti ove ili sledeće godine.
- Za kratko vreme mi smo u 2014. godini formirali najpre Novu demokratsku stranku, a odmah potom i SDS.
Izborni rezultati sa martovskih izbora daju nam pravo na optimizam. Krećemo danas izbornu kampanju sa nadom da ćemo uspeti da stvari u Vranju promenimo na bolje - kaže predsednik GrO SDS-a u Vranju Igor Andonov.
On naglašava da SDS u Vranju ostaje „gotovo jedina opozicija“ uvek spremna da kritikuje sve što nije dobro, ali i da ponudi kvalitetna rešenja.
- Imamo jasnu poziciju na političkoj sceni, i mi smo najveća, a skoro i jedina pretnja aktuelnoj vlasti u Vranju - ocenjuje Andonov.
Iako je SDS najmlađa stranka u Srbiji i na lokalu, ona po koalicionom sporazumu sa SNS-om drži i najvažniji deo vlasti u Vranjskoj Banji, kao jedinoj lokalnoj zajednici u kojoj je SDS na vlasti u čitavoj Srbiji.
- U Vranjskoj Banji činimo vlast i za kratko vreme pokazali smo koliko toga može da se uradi sa malo para.
Naredna godina biće godina naše pune afirmacije - kaže Slavica Sotirović, predsednik GO Vranjska Banja i član Glavnog odbora SDS-a.
OK Radio
http://www.okradio.rs/vesti/lokalne/sds-u-vranju-poceo-izbornu-kampanju-_45611.html

Нема коментара:
Постави коментар